Adana ICF Onaylı Koçluk Programı

Koç olmak ister misiniz? Koç olmanın size sağladığı pek çok avantaj vardır, bu avantajlardan birisi de yeni iş fırsatları. İletişim becerilerinizin güçlü olduğuna inanıyorsanız, koçluk alanında kariyer yapmayı mutlaka düşünün! Adana ICF onaylı koçluk eğitimi sayesinde profesyonel bir koç olabilirsiniz, koçluk eğitimi size hem bir unvan hem de vizyon kazandırabilir. Koçluk eğitim programlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kim bilir, belki bir öğrenci koçu belki de yaşam koçu olabilirsiniz, buna yetenekleriniz karar verecek. Sizin için uygun olan koçluk programının hangisi olduğunu öğrenmek için bize ulaşın!

Adana Koçluk

Koçluk, hedeflere odaklanılmasını, en önemlisi de doğru hedeflere odaklanılmasını sağlar. Kişi, kendi performansını üst düzeye çıkartmak isterse bu tamamen onun elindedir ancak yol gösterilmesine ihtiyaç duyar. Bu yol gösterme görevini üstlenecek kişiye de koç denir. İşinin ehli, insan ilişkilerinde kuvvetli bir koç ile çalışan kişiler yaşamlarını tüm potansiyellerini aktif halde kullanarak sürdürürler.

Potansiyelinizin tümünün açığa çıkmasını sağlayarak yaşamınızda üst düzey bir performansa sahip olmak isterseniz siz de koçluk hizmeti alabilirsiniz.

House of Human olarak Adana bölgesinde hem kişilere hem de kurumlara koçluk hizmeti sağlamaktayız.

Adana koçluk arayışınız varsa, yetkin ve tecrübeli koçlarımız yaşamınıza dokunmaya hazır!

Koçluk Süreci Nasıl İlerler?

Koç ile danışan arasındaki koçluk ilişkisi tamamı ile diyalog üzerine kuruludur. Kişi, hayatındaki tüm sorunları çözümleyebilecek donanıma ve kaynağa sahiptir. Koç sadece danışanının bu kaynakları ortaya çıkartmasını sağlar.

Koç, sorduğu sorularla kişinin kendisini tanımasını sağlar. Koçuyla gerçekleştirdiği diyaloglar sonucunda kendisini tanıyan ve potansiyelini keşfeden danışan kendisine ulaşılabilir hedefler koyar.

Koçun görevi burada bitmez. Danışan, belirlediği hedeflere ulaşabilmek için birtakım eylemler gerçekleştirmelidir ve bu eylemleri gerçekleştirebilmek için onu harekete geçirecek bir motivasyona ihtiyacı vardır. Koç, danışanının harekete geçmesi için gereken motivasyonu yaratır.

Koçluk Hizmeti Almanın Size Sağladığı 5 Fayda

  1. Potansiyelinizi keşfedersiniz.
  2. Performansınızı en üst düzeye çıkartırsınız.
  3. Öz farkındalığınız gelişir.
  4. Becerilerinizi keşfeder ve geliştirirsiniz.
  5. Hedefleriniz netlik kazanır.

Adana’daki Yaşam Koçları

House of Human’ın profesyonel koçları Adana bölgesinde de hizmet veriyor. House of Human bünyesinde yer alan Adana’daki yaşam koçları hakkında bilgi almak, onları tanımak ve birlikte çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak! İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Kayıt Formu