İŞ GELİŞTİRME MENTORLUĞU EĞİTİMİ

Profesyonel Koçluk Eğitimini tamamlamış Koçların tecrübeli ve akredite (ACC veya PCC) bir Koçun mentorluğunda kendilerini geliştirme sürecidir.

Süresi; 6 Gün (40 Saat)

Profesyonel Koçluk Eğitimi, Koçluk mesleğinin tüm dünyada yaygınlaşmasını sağlayan Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACSTH statüsünde onaylanmış ilk Türk Programıdır.

Profesyonel koçluk yaklaşımımız kişilerin duygusal ve düşünsel potansiyellerini ortaya çıkararak, harekete geçmelerini sağlamaya yöneliktir. Özenle seçilmiş bilgiler ve uygulamalar ile gerçek koç olmak için hazırlanmış bir eğitimdir.

Profesyonel Koçluk Eğitimi 4 modülden oluşur.

9 Günlük (63 Saat) eğitim programıdır.

BİREYSEL KATILIMCI

  • Üretim / Teknoloji&Yazılım/ Hizmet vb. sektörlerinde en az 10 yıl tecrübeye sahip olan ve en az 2 yıllık orta ve üst düzey yöneticilik tecrübesi olanlar (En az 4 yıllık lisans diploması sahibi)
  • En az 5 yıldır alanında kesintisiz olarak girişimcilik yapan ve girişimini büyütmeyi başarmış
  • Kuluçka Merkezleri, Çekirdek Eko Sistemi, Teknokent, Teknopark, Start Up gibi girişimcilik eko sistemlerinde mentorluk ve yöneticilik yapanlar/ yapmayı hedefleyenler
  • KOBİ ve Start Up lara iş geliştirme mentorluğu yapanlar/ yapmayı hedefleyenler

KURUMSAL KATILIMCI

Ekosistem, Girişimcilik Üssü, Start Up Merkezi gibi merkezler kuracak olan ve House of Human ile anlaşmış kurumlarca seçilen personel ve yöneticiler katılabilir. Kurumun yapacağı seçimlerde bireysel katılımcılarda aranan şartlardan en az birini taşıyor olmasına dikkat edilmesi gerekir.

NOT: Katılımcılara 95 sayfalık mentorluk ders notu ile birlikte tüm araçların bilgisayar ortamında kullanılabilmesi için elektronik form ve dosya paylaşımı yapılmaktadır.

Bilgi ve Kayıt Formu