EVRİM ATMACA

PCC, Yönetici ve Takım Koçu RLAC iş ortağı Eğitmen ve Danışman, Mentor 

2000 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Profesyonel iş hayatına Dışbank A.Ş ‘de başladı. Bankanın Fortis Bank ‘a satışıyla birlikte değişim ve yeniden yapılandırma sürecinde yer aldı. 2012 yılında yeteneklerini işe dönüştürerek “EVYCRAFT” adıyla kendi markasını oluşturdu. 

2016 yılında Girişimcilik yatırımı yaparak, tasarladığı ve kendi ürettiği ürünlerin digital pazarlamasını yaptı. 2017 yılında başladığı bireysel farkındalık yolculuğunda, ABD merkezli Theta Healing Instute of Knowledge ‘ın, Acces Consciousness’ın ve Rusya Merkezli Cosmo Energetica’nın ileri modüllerini tamamladı. Uyguladığı seanslarla ve verdiği eğitimlerle bireyin içsel motivasyonuna ve bireysel dönüşümüne destek olmaktadır.

Buna paralel olarak ICF akredite House of Human Koçluk Okulu’ndan, Profesyonel Koçluk ve Profesyonel Takım Koçluğu programlarını tamamlayarak bireylere ve yöneticilere koçluk yaptı. Koçluk sürecinin kendi hayatında yarattığı olumlu değişimleri diğer kişilerde ve kurumlarda gözlemleme fırsatı buldu. 2019 yılında ACTP programını bitirerek PCC koç unvanını aldı. 

Ayrıca ICF akredite Nefes Koçu ve Storyteller’dır. 

Yeni Nesil Katılımcı Liderlik Programı Recognised Leader As Coach iş ortağı olarak, Yöneticilerle ve kurumlarla çalışmaktadır. 

Paylaşarak katkı olmanın büyüsüne inanan biri olarak, ICF ve AC Dernekleri’nin aktif üyesi ve gönüllülük esasına dayanan sosyal sorumluluk projelerinde özellikle kadın ve gençlerle çalışmaya özen gösterir. 

Evrim, kurucusu olduğu CEVA Danışmanlık ve Koçluk bünyesinde, profesyonel koçluk tecrübesiyle eğitimini aldığı uluslararası disiplinleri harmanlayarak bütünsel bir yol izlemektedir. Ayrıca Koçluk yaklaşımlı eğitimlerin, bireysel ve kurumsal alanda yarattığı muazzam dönüşümün farkındalığıyla yönetici koçluğu, takım koçluğu ve mentorluk yapmakta, kurumsal eğitimler ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. İki çocuk annesidir.

Bilgi ve Kayıt Formu