İzmir ICF Onaylı Koçluk Programı

Koç olmaya ve insanların hayatına dokunmaya ne dersiniz? Evet siz de koç olabilir ve insanların kendilerini tanıma süreçlerine aktif olarak katılabilirsiniz. Sizin sayenizde insanlar potansiyellerini keşfederek hayal ettikleri hayata ulaşabilirler!

House of Human, sayısız firmaya ve insana koçluk hizmeti veren deneyimli bir koçluk eğitim merkezidir. İzmir ICF onaylı koçluk eğitimi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Koçluk

Basitçe tanımlamak gerekirse koçluk, kişisel ya da kurumsal performansı iyileştirmeyi ve en üst düzeye çıkartmayı hedefler. Koç, bireyin kendi performansını geliştirmesine yardımcı olur, burada “yardımcı olur” kelimesi çok önemli çünkü koç, bireyin yapması gerekenleri onun yerine yapmaz, ona sadece yardımcı olmak ve yol göstermekle yükümlüdür.

Başarıya ulaşmanın önündeki en büyük engel kişinin kendisidir, kişi kendi içinde başarıya ulaşacağı hedefleri belirleyemediği takdirde başarısızlık her zaman gölgesi olur. Kişi koçluk hizmeti alarak kendisini tanır ve doğru hedefler belirler. İzmir bölgesinde verdiğimiz koçluk hizmetimiz ile insanlar işletmelerinde, kariyerlerinde ya da yaşamlarında olağanüstü sonuçlar üretebilirler.

Koçlarımız, danışanlarımızın istedikleri hayatı tasarlamak ve kendi içlerindeki potansiyeli ortaya çıkartmak için onlarla birlikte iş birliği yapar.

İzmir koçluk hizmeti tamamen profesyonel bir ilişkidir. İzmir’de koçluk araştırması yapıyorsanız House of Human koçları iş birliğine hazır!

İzmir Yaşam Koçu Fiyatları

İzmir yaşam koçu fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız yüzeysel bilgiler yerine detaylı ve net fiyat bilgileri edinebilmek için koçluk şirketleri ile birebir iletişime geçmeniz gerekiyor.  Çünkü fiyatları belirleyen seans sayısı, seans yeri gibi pek çok etken var.

İzmir bölgesindeki yaşam koçu fiyatları ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Bir Koç ile İş Birliği Yapmak Bireye Ne Kazandırır?

  • Kişi, nasıl bir hayat istediğini belirler ve bu hayata ulaşmak için hedefler koyar.
  • Hedeflere ulaşmak için harekete geçecek enerjiyi danıştığı koçtan alır.
  • Eylemleri için daha fazla sorumluluk alır.

Koçluk Hizmeti Almak İşletmelere Ne Kazandırır?

  • Yüksek potansiyelli çalışanları tespit etmeye yardımcı olur.
  • Bireyleri motive etmek ve güçlendirmek konusunda yardımcı olur.
  • İnsan kaynaklarının gelişimine fayda sağlar.
  • İşletmeye vizyon kazandırır.
  • İşletmede ciddi bir performans artışı sağlar.
  • İşletmenin performans artışına bağlı olarak gelirinde de artışlar meydana gelir.
Bilgi ve Kayıt Formu