Gamze Midilli

Profesyonel Koç, Mentör & Step up Coaching Proje Yöneticisi


Çalışma hayatına 2004 yılında Kimya Mühendisi olarak başladı ve üretim alanındaki deneyiminden sonra, kariyerini hep yapmak istediği Satış yönüne çevirdi.

Satış deneyiminin ardından Turkcell Akademi çatısında Satış Eğitmeni olarak çalıştı; Satış, İletişim, Portföy Yönetimi, Saha Satış ve Ekip Yönetimi konularında departmanların eğitim ve gelişim projelerini yönetti.

2016 yılı itibariyle eğitmenlik becerisine, yöneticiliği de ekledi. Sigortam.net’te başlayan ve sahibinden.com’da devam eden Eğitim Müdürü rolüyle; Kurumsal Akademi kurma, İç Eğitmen programlarıyla baştan uca eğitmen yetiştirme, ihtiyaca uygun Gelişim Programları tasarlama ve Liderlik Programları alanlarında uzmanlaştı.

2018 yılında koçlukla tanıştı. ICF Akrediteli Koçluk eğitimini tamamladıktan sonra; kurum kültürüne uygun kurum içi koçluk sistemi kurdu. 2023 yılında Yönetici ve Kariyer Koçluğu Eğitimini tamamladı. Step Up Hızlandıran Koçluk programı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Balıkesir Üniversitesi ve PERYÖN’ün koçluk ve mentorluk projelerinde yer aldı.

20 yıla yakın sürede Telekomünikasyon, Sigorta ve e-ticaret sektörlerinde 10000 saatten fazla eğitim vererek 15000’nin üzerinde insanın hayatına dokudu. Tüm eğitimlerini, koçluk bakış açısıyla tasarlamaktadır “Kişilerin, içindeki potansiyeli ortaya çıkartmalarına rehberlik etmek” en büyük motivasyon kaynağıdır.

Tüm iş hayatı boyunca sürekli gelişim felsefesine inanan Gamze Midilli, farklı disiplinlerden beslenerek bakış açısını geliştirmek için sosyoloji bölümünde eğitimine devam ediyor.
Evli ve 1 çocuk annesidir.

tr_TRTurkish