Ne Dediler?

Bir koçun aynı bir bebek gibi doğup, emekleyip, güvenli şekilde yürümeyi öğrenebilmesini; anlamsız sesler ağlamalardan, kendini nasıl ifade edeceğini öğrenebilmesini sağlayan; gerek eğitim içeriği gerek ünvanlanma sürecinde, öğrencisine desteğini onun sorumluluk duygusunu elinden almadan fakat sonuna kadar sağlayan House of Human Koçluk, Eğitim, Danışmanlık’a ve sevgili hocalarım Dr. Umut Ahmet Tarakcı, Kutsal Köse, Nuri Murat Avcı’ ya teşekkür ederim. Evet iyi ki House of Human Koçluk, Eğitim, Danışmanlık

Arda BeyendikACC

Bu süreçte her zaman yanımızda olan, gelişimimizi bizim kadar takip eden destekleyen, ailemiz kadar çok sevdiğimiz tüm House of Human Koçluk, Eğitim, Danışmanlık kurucu ve eğitmenleri, tanıştığım tüm arkadaşlar hepiniz çok değerlisiniz. İyi ki House of Human??

Aynur ŞenolPCC

Merhaba,
Kendime yolculuğumda bir süredir aklımda olan Profesyonel Koç olma isteğimi sonsuz şükürler olsun ki hayata geçirdim. Olağanüstü bu yolculuğumda doğru adres olan House Of Human ailesi ile beni tanıştıran sevgili dostum Ayşegül Özerel’e teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Akabinde HOH ailesine katılmam ve sonraki süreçlerde her zaman destek olan sevgili Funda Ant’a teşekkür ederim.

 

House Of Human ailesinin eğitim öncesi tanışma toplantısının ilk dakikalarında aileye ait olduğumu hissettiren sevgili hocam Umut Ahmet Tarakcı’ya teşekkür ederim. Daha sonra ki eğitimlerimizde ise metafor üstadı Nuri Murat Avcı hocama , Koç olma yolculuğunun hikayesi ile etkileyen Şenol Kaptan hocama, eğitim günü hatırlatma ve güzel müzikleri için Ezgi’ye ve Rabia’ya teşekkürlerimi sunuyorum….

 

House Of Human ailesi bu yolculukta kendimi keşfetmemi, dinlemenin gerçek anlamını ,yargısız dinlemeyi ,hayatta yapacak güzel şeylerin olduğuna ve bu güzel şeyler için benim de fayda sağlayacağımı fark ettirdi.

Sevgilerimle.

Emine SinanoğluTürk Ekonomi Bankası

Sınırları zorlamamın aslında düşündüğüm kadar zor olmadığını, zor olacağını düşünen beynime bunu aşabileceğimi öğretti.

Arife Ceren GürsoyFark Yaratan Koçlar Dönem Birincisi

Suyu sıcak tuttum. Yani yolda kaldım. Okudum, yazdım, ürettim. Geliştim ve Öğrendim. Koç olarak yapmam gerekeni yaptım.

Nükte GündoğduFark Yaratan Koçlar 1. Dönem İkincisi

Eğitim kurumundan öte bir koçluk platformu olan, eğitimden sonra da koçları destekleyen, mensubu olmaktan mutluluk duyduğum yer.

Serpil DağlıKurumsal Eğitmen - Profesyonel Koç

tr_TRTurkish