Bilinç Dışının Keşfi Koçluk Aracı

Video Tanıtımı

Dr. Umut Ahmet Tarakcı’nın Koçluk Araçları kitabında 6. Araç olarak yer alan; Bilinç Dışının Keşfi Koçluk  Aracının kullanım alanları, nasıl kullanılabileceği ve takibinde neler yapılması gerektiğine dair bilgiler alacağımız bir video ile karşınızdayız. 

Bilinç Dışının Keşfi Koçluk Aracı Koç tarafından ön hazırlık ile hemen her konuda kullanılabilir. Danışanın kendisini, davranışlarını, sözlerini değerlendirebileceği bir çalışmadır.  

Basit bir yöntem olduğu için, her seansta soru yerine kullanılabilir. 

Dr. Umut Ahmet Tarakcı’nın konuğu olan Kadir Akhan ile Koçluk aracında kullanılan kavramları, uygulama adımlarını detaylıca ve örneklerle dinleyecek, dikkat edilmesi gereken konular, ön hazırlık ve sonrası takip adımlarını öğreneceksiniz. 

Abdülkadir Akhan, Evli, İki çocuk babası, Üst Düzey Yönetici, Profesyonel Takım, Yetenek Koçu ve Patika Koşucusudur. En büyük tutkusu ve kuvvetli yanı bulunduğu ortamlarda fayda meydana getirecek girişimleri aksiyona geçirici organizasyonlar gerçekleştirmektir. 

Uluslararası Kurumlarda insan davranışının çokça olduğu Tur Rehberliği, Satış, Pazarlama, Ürün Müdürlüğü ve benzeri çeşitli iş deneyimlerine sahip olup 2018 itibarıyla Mapei Academy Teknik eğitim süreçlerinden ve yetenek gelişiminde sorumlu Üst Düzey Yöneticilik yapmaktadır. 

Soru-cevap olarak kurguladığımız içeriğimizi dilerseniz aşağıdaki akıştan faydalanarak da izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

 

Zaman  İçerik 
00:00  Giriş ve Kitap  Hakkında  
03:00  Diğer Araçlarla Birlikte Kullanılabilir Mi? 
03:27  Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 
05:27  Koçlar Hazırlayacakları Cümleler de Nelere Dikkat Etmeli? 
07:19  Aracın Önemi Nedir? 
09:40  Aracı Ne Zaman Ve Hangi Konuda Kullanabiliriz? 
11:44  Aracı Uygulama Örneği 
18:19  Aracı Ne Zaman Ve Hangi Konuda Kullanabiliriz? 
21:53  Aracı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Hemen Al

  • ,

    Bilinç Dışının Keşfi Koçluk Aracı – PDF

    15,00
has been added to your cart:
ADRES VE ÖDEME
tr_TRTurkish